Umywalka 50.5x38.5 cm owalna nablatowa biała REAU7340 Rea Aura
Umywalka 50.5x38.5 cm owalna nablatowa biała REAU7340 Rea Aura
- Nr katalogowy: REAU7340
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 449,30zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Aura |
| Nr katalogowy | REAU7340 |
| Dłuższy bok | 50.5 cm |
| Krótszy bok | 38.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366024870 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 15 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii