Umywalka 50x31 cm owalna nablatowa biała XJX01150004 Ravak Uni
Umywalka 50x31 cm owalna nablatowa biała XJX01150004 Ravak Uni
- Nr katalogowy: XJX01150004
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 667,01zł
Opis produktu
| Marka | Ravak |
| Seria | Uni |
| Nr katalogowy | XJX01150004 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 31 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8592626110567 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 13 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii