Umywalka 50x37 cm owalna nablatowa czarna A3275L0080 Roca Ona
Umywalka 50x37 cm owalna nablatowa czarna A3275L0080 Roca Ona
- Nr katalogowy: A3275L0080
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 162,70zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Nr katalogowy | A3275L0080 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8445662101023 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 19 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,67 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii