Umywalka 50x37 cm owalna nablatowa REAU8525 Rea Harper
Umywalka 50x37 cm owalna nablatowa REAU8525 Rea Harper
- Nr katalogowy: REAU8525
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 727,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Harper |
| Nr katalogowy | REAU8525 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | inny |
| Materiał | szkło |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366019371 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 25 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |