Umywalka 51x40 cm owalna nablatowa złota 5900378334361 LaVita Cereza
Umywalka 51x40 cm owalna nablatowa złota 5900378334361 LaVita Cereza
- Nr katalogowy: 5900378334361
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 556,04zł
Opis produktu
| Marka | LaVita |
| Seria | Cereza |
| Nr katalogowy | 5900378334361 |
| Dłuższy bok | 51 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | złoty, niebieski |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5900378334361 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 16 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |