Umywalka 52x32.5 cm owalna nablatowa biała REAU4331 Rea Amelia
Umywalka 52x32.5 cm owalna nablatowa biała REAU4331 Rea Amelia
- Nr katalogowy: REAU4331
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 317,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Amelia |
| Nr katalogowy | REAU4331 |
| Dłuższy bok | 52 cm |
| Krótszy bok | 32.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366019968 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 14 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii