Umywalka 54x34 cm owalna podblatowa biała SHELL540UPBP Omnires Shell M+
Umywalka 54x34 cm owalna podblatowa biała SHELL540UPBP Omnires Shell M+
- Nr katalogowy: SHELL540UPBP
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 817,70zł
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Shell M+ |
| Nr katalogowy | SHELL540UPBP |
| Dłuższy bok | 54 cm |
| Krótszy bok | 34 cm |
| Typ | podblatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku, uniwersalne |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5902539895056 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 43 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii