Umywalka 55x37 cm owalna nablatowa biała XJX01155007 Ravak Zeta
Umywalka 55x37 cm owalna nablatowa biała XJX01155007 Ravak Zeta
- Nr katalogowy: XJX01155007
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 780,91zł
Wybierz wariant:
Kształt
Opis produktu
| Marka | Ravak |
| Seria | Zeta |
| Nr katalogowy | XJX01155007 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8592626083571 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 13 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |