Umywalka 55x37 cm prostokątna wpuszczana biała A327534000 Roca Inspira
Umywalka 55x37 cm prostokątna wpuszczana biała A327534000 Roca Inspira
- Nr katalogowy: A327534000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 465,00zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Inspira |
| Nr katalogowy | A327534000 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8433290664645 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 25 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,93 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii