Umywalka 55x38 cm prostokątna ścienna biała H818862A001041 Laufen Pro X
Umywalka 55x38 cm prostokątna ścienna biała H818862A001041 Laufen Pro X
- Nr katalogowy: H818862A001041
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 990,27zł
Wybierz wariant:
Otwór na baterie
Powłoka ochronna
Wykończenie powierzchni
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro X |
| Nr katalogowy | H818862A001041 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 7612738151331 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 45 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |