Umywalka 55x42 cm prostokątna nablatowa biała DOLCA5542 Ruvetti Caroline
Umywalka 55x42 cm prostokątna nablatowa biała DOLCA5542 Ruvetti Caroline
- Nr katalogowy: DOLCA5542
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 635,42zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Caroline |
| Nr katalogowy | DOLCA5542 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 42 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216761 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 14 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |