Umywalka 55x43 cm prostokątna wolnostojąca biała-czarna PARMAUWBCP Omnires Parma M+
Umywalka 55x43 cm prostokątna wolnostojąca biała-czarna PARMAUWBCP Omnires Parma M+
- Nr katalogowy: PARMAUWBCP
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 075,62zł
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Parma M+ |
| Nr katalogowy | PARMAUWBCP |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 43 cm |
| Typ | wolnostojąca |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały, dwukolorowa, czarny |
| Materiał | konglomerat |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5902539825831 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 90 x 57 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii