Umywalka 55x44 cm prostokątna ścienna biała T460801 Ideal Standard I.Life
Umywalka 55x44 cm prostokątna ścienna biała T460801 Ideal Standard I.Life
- Nr katalogowy: T460801
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 570,73zł
- Cena katalogowa: 814,26 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | I.Life |
| Nr katalogowy | T460801 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8014140503705 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 48 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,30 kg |