Umywalka 55x46 cm prostokątna ścienna biała 4A41MG01 Villeroy & Boch O.Novo
Umywalka 55x46 cm prostokątna ścienna biała 4A41MG01 Villeroy & Boch O.Novo
- Nr katalogowy: 4A41MG01
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 591,31zł
- Cena katalogowa: 867,89 zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | O.Novo |
| Nr katalogowy | 4A41MG01 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 4062373766392 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 44 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii