Umywalka 55x48 cm owalna ścienna biała D461341 Ceramica Dolomite Mirto
Umywalka 55x48 cm owalna ścienna biała D461341 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D461341
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 852,72zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D461341 |
| Dłuższy bok | 55 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614144013 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 49 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |