Umywalka 56x44 cm owalna wpuszczana biała H8139510001041 Laufen Pro B
Umywalka 56x44 cm owalna wpuszczana biała H8139510001041 Laufen Pro B
- Nr katalogowy: H8139510001041
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 486,99zł
Opis produktu
Cena dotyczy samej umywalki.
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro B |
| Nr katalogowy | H8139510001041 |
| Dłuższy bok | 56 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4014804398177 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 23 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii