Umywalka 56x47.5 cm owalna wpuszczana biała A327863000 Roca Java
Umywalka 56x47.5 cm owalna wpuszczana biała A327863000 Roca Java
- Nr katalogowy: A327863000
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 448,00zł
Wybierz wariant:
Powłoka ochronna
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Java |
| Nr katalogowy | A327863000 |
| Dłuższy bok | 56 cm |
| Krótszy bok | 47.5 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8414329208726 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 48 x 56 cm |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z