Umywalka 59.4x27 cm owalna nablatowa biała DOLAR5927 Ruvetti Ariela
Umywalka 59.4x27 cm owalna nablatowa biała DOLAR5927 Ruvetti Ariela
- Nr katalogowy: DOLAR5927
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 753,02zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Ariela |
| Nr katalogowy | DOLAR5927 |
| Dłuższy bok | 59.4 cm |
| Krótszy bok | 27 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216730 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 14 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |