Umywalka 59x38 cm owalna nablatowa brąz/beż REAU3505 Rea Aurelia
Umywalka 59x38 cm owalna nablatowa brąz/beż REAU3505 Rea Aurelia
- Nr katalogowy: REAU3505
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 461,60zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Aurelia |
| Nr katalogowy | REAU3505 |
| Dłuższy bok | 59 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366029110 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 16 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |