Umywalka 60.2x46 cm prostokątna meblowa biała 40209900 Oltens Kalla
- Nr katalogowy: 40209900
- Dostępność: w magazynie
- 1 567,95zł
- Cena katalogowa: 2 999,90 zł
Umywalki meblowe Kalla swoim designem przywołują skandynawski spokój i prostotę, podkreślając ponadczasową elegancję. Ich minimalistyczna, dopracowana forma podkreśla estetykę wnętrza i tworzy spójną przestrzeń sprzyjającą codziennemu komfortowi.
LavaForm nawiązuje bezpośrednio do procesu, w jaki powstaje Solid Surface, mieszanki minerałów i żywic, którą pod wpływem temperatury i ciśnienia można kształtować w niemal dowolne formy. Dzięki specyfice tego materiału i możliwościom, jakie daje, mogliśmy zrealizować naszą wizję nowoczesnych umywalek łazienkowych.
Stworzone z myślą o ponadczasowej estetyce i codziennym komforcie użytkowania. Prosta, minimalistyczna forma sprawia, że doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje łazienek. Dzięki bezszwowemu wykończeniu i wyjątkowej gładkości materiału, umywalki nie tylko świetnie się prezentują, ale też są łatwe do utrzymania w czystości.
- umywalka
Ideą Oltens jest możliwość prostego i szybkiego stworzenia łazienki, w której będziesz czuł się dobrze. Każda seria produktów może być gotowym konceptem – można znaleźć w niej wszystko, co jest potrzebne, od wanny po mydelniczkę.
Inspirowana skandynawską harmonią, spokojem miłością do natury oraz industrialnym stylem.
Oltens to pewność i zaufanie przez cały okres użytkowania.
Z tego powodu firma OLTENS wykorzystuje technologie, które pozwolą zmniejszyć zużycie wody i energii, a tym samym zadbać o środowisko jednocześnie oszczędzając pieniądze.
| Marka | Oltens |
| Seria | Kalla |
| Nr katalogowy | 40209900 |
| Dłuższy bok | 60.2 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 5903003026365 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 21 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |