Umywalka 60x30 cm owalna nablatowa biała DOLARI6030 Ruvetti Arina
Umywalka 60x30 cm owalna nablatowa biała DOLARI6030 Ruvetti Arina
- Nr katalogowy: DOLARI6030
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 739,30zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Arina |
| Nr katalogowy | DOLARI6030 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702217126 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 18 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |