Umywalka 60x34 cm owalna nablatowa biała DOLARXL6034 Ruvetti Ariela XL
Umywalka 60x34 cm owalna nablatowa biała DOLARXL6034 Ruvetti Ariela XL
- Nr katalogowy: DOLARXL6034
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 739,30zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Ariela XL |
| Nr katalogowy | DOLARXL6034 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 34 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702217119 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 14 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |