Umywalka 60x35 cm prostokątna nablatowa biała DOLCAM60 Ruvetti Cameron
Umywalka 60x35 cm prostokątna nablatowa biała DOLCAM60 Ruvetti Cameron
- Nr katalogowy: DOLCAM60
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 635,42zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Cameron |
| Nr katalogowy | DOLCAM60 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216754 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 12 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |