Umywalka 60x36 cm prostokątna nablatowa biała D311141 Ceramica Dolomite
Umywalka 60x36 cm prostokątna nablatowa biała D311141 Ceramica Dolomite
- Nr katalogowy: D311141
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 429,86zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Nr katalogowy | D311141 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 36 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614144297 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 20 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |