Umywalka 60x36 cm prostokątna nablatowa brąz/beż D311161 Ceramica Dolomite Noemi
Umywalka 60x36 cm prostokątna nablatowa brąz/beż D311161 Ceramica Dolomite Noemi
- Nr katalogowy: D311161
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 617,18zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Noemi |
| Nr katalogowy | D311161 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 36 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614145072 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 20 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |