Umywalka 60x37 cm owalna nablatowa biała T508701 Ideal Standard I.Life
Umywalka 60x37 cm owalna nablatowa biała T508701 Ideal Standard I.Life
- Nr katalogowy: T508701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 850,19zł
- Cena katalogowa: 1 266,90 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | I.Life |
| Nr katalogowy | T508701 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8014140509837 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 16 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |