Umywalka 60x38 cm prostokątna ścienna biała H8178630001041 Laufen Pro X
Umywalka 60x38 cm prostokątna ścienna biała H8178630001041 Laufen Pro X
- Nr katalogowy: H8178630001041
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 839,46zł
Wybierz wariant:
Otwór na baterie
Powłoka ochronna
Wykończenie powierzchni
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro X |
| Nr katalogowy | H8178630001041 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 7612738151263 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 50 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |