Umywalka 60x38 cm prostokątna wpuszczana brąz/beż 0424600029 Catalano Green
Umywalka 60x38 cm prostokątna wpuszczana brąz/beż 0424600029 Catalano Green
- Nr katalogowy: 0424600029
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 493,02zł
Opis produktu
| Marka | Catalano |
| Seria | Green |
| Nr katalogowy | 0424600029 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | uniwersalne |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8059015196347 |
| Waga z opakowaniem | 14,41 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii