Umywalka 60x40 cm owalna nablatowa biała 103569SH00 Grohe Essence
Umywalka 60x40 cm owalna nablatowa biała 103569SH00 Grohe Essence
- Nr katalogowy: 103569SH00
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 211,54zł
- Cena katalogowa: 1 599 zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Essence |
| Nr katalogowy | 103569SH00 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4067393032625 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 18 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii