Umywalka 60x42 cm prostokątna nablatowa biała A3270MN000 Roca Gap
Umywalka 60x42 cm prostokątna nablatowa biała A3270MN000 Roca Gap
- Nr katalogowy: A3270MN000
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 653,00zł
- Cena katalogowa: 848,70 zł
Wybierz wariant:
Powłoka ochronna
Opis produktu
Cena dotyczy samej ceramiki.
| Marka | Roca |
| Seria | Gap |
| Nr katalogowy | A3270MN000 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 42 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8433290181500 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 16 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie
Jak ocenili inni:
2,7/5
Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
0% Klientów poleca ten produkt
0%
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Opinia: Umywalka posiada wade fabryczna i mimo wielu kontaktów telefonicznych i mailowych ze sklepem reklamacja w w ciągu kilku (5-6 tygodni) nie została rozpatrzona.
brak
Wada fabryczna - "krosta na umywalce około 1-2 cm"
Kupowane z
Produkty z serii