Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLER60 Ruvetti Erna
Umywalka 60x45 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLER60 Ruvetti Erna
- Nr katalogowy: DOLER60
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 615,82zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Erna |
| Nr katalogowy | DOLER60 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | wpuszczana, nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216785 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 13 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |