Umywalka 60x46 cm półokrągła ścienna biała 4A4060R1 Villeroy & Boch O.Novo
Umywalka 60x46 cm półokrągła ścienna biała 4A4060R1 Villeroy & Boch O.Novo
- Nr katalogowy: 4A4060R1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 715,47zł
- Cena katalogowa: 1 084,86 zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | O.Novo |
| Nr katalogowy | 4A4060R1 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | półokrągła |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 4065467346036 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 25 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii