Umywalka 60x46 cm prostokątna wpuszczana biała 900106033001 Kaldewei Puro
Umywalka 60x46 cm prostokątna wpuszczana biała 900106033001 Kaldewei Puro
- Nr katalogowy: 900106033001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 035,58zł
- Cena katalogowa: 2 771,19 zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Typ
Kształt
Otwór na baterie
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Puro |
| Nr katalogowy | 900106033001 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | stal |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4001112982921 |
| Wymiary z opakowaniem | 56 x 15 x 72 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii