Umywalka 60x47.5 cm prostokątna ścienna biała T571701 Ideal Standard I.Life
Umywalka 60x47.5 cm prostokątna ścienna biała T571701 Ideal Standard I.Life
- Nr katalogowy: T571701
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 581,35zł
- Cena katalogowa: 831,48 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | I.Life |
| Nr katalogowy | T571701 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 47.5 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 8014140527589 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 51 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,83 kg |