Umywalka 60x48 cm owalna ścienna biała D461201 Ceramica Dolomite Mirto
Umywalka 60x48 cm owalna ścienna biała D461201 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D461201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 888,15zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D461201 |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 48 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8053614140879 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 49 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |