Umywalka 61x46 cm prostokątna meblowa biała FLYWHITEGLOSSUM6046DPE807360 Comad Fly
Umywalka 61x46 cm prostokątna meblowa biała FLYWHITEGLOSSUM6046DPE807360 Comad Fly
- Nr katalogowy: FLYWHITEGLOSSUM6046DPE807360
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 464,00zł
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Fly |
| Nr katalogowy | FLYWHITEGLOSSUM6046DPE807360 |
| Dłuższy bok | 61 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5907611668221 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 18 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |