Umywalka 61x47 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLEL60 Ruvetti Elif
Umywalka 61x47 cm prostokątna wpuszczana-nablatowa biała DOLEL60 Ruvetti Elif
- Nr katalogowy: DOLEL60
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 547,22zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Elif |
| Nr katalogowy | DOLEL60 |
| Dłuższy bok | 61 cm |
| Krótszy bok | 47 cm |
| Typ | wpuszczana, nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216808 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 16 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |