Umywalka 62x38 cm prostokątna nablatowa czarna D311081 Ceramica Dolomite
Umywalka 62x38 cm prostokątna nablatowa czarna D311081 Ceramica Dolomite
- Nr katalogowy: D311081
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 617,18zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Nr katalogowy | D311081 |
| Dłuższy bok | 62 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614143658 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 20 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |