Umywalka 64x38.5 cm prostokątna nablatowa różowa D311265 Ceramica Dolomite Noemi
Umywalka 64x38.5 cm prostokątna nablatowa różowa D311265 Ceramica Dolomite Noemi
- Nr katalogowy: D311265
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 617,18zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Noemi |
| Nr katalogowy | D311265 |
| Dłuższy bok | 64 cm |
| Krótszy bok | 38.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | różowy |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614144365 |
| Wymiary z opakowaniem | 68 x 20 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |