Umywalka 65x34.5 cm owalna nablatowa biała TR41363 Uptrend Peonia
Umywalka 65x34.5 cm owalna nablatowa biała TR41363 Uptrend Peonia
- Nr katalogowy: TR41363
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 467,75zł
Opis produktu
| Marka | Uptrend |
| Seria | Peonia |
| Nr katalogowy | TR41363 |
| Dłuższy bok | 65 cm |
| Krótszy bok | 34.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5904063474868 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 12 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |