Umywalka 65x46 cm owalna ścienna biała D461141 Ceramica Dolomite Mirto
Umywalka 65x46 cm owalna ścienna biała D461141 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D461141
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 146,35zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D461141 |
| Dłuższy bok | 65 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614143986 |
| Wymiary z opakowaniem | 68 x 50 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |