Umywalka 65x46.5 cm prostokątna ścienna biała H8168640001041 Laufen Pro X
Umywalka 65x46.5 cm prostokątna ścienna biała H8168640001041 Laufen Pro X
- Nr katalogowy: H8168640001041
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 869,73zł
Wybierz wariant:
Otwór na baterie
Powłoka ochronna
Wykończenie powierzchni
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro X |
| Nr katalogowy | H8168640001041 |
| Dłuższy bok | 65 cm |
| Krótszy bok | 46.5 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 7612738153212 |
| Wymiary z opakowaniem | 19 x 51 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |