Umywalka 68x51 cm owalna ścienna biała D461001 Ceramica Dolomite Mirto
Umywalka 68x51 cm owalna ścienna biała D461001 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D461001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 999,53zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D461001 |
| Dłuższy bok | 68 cm |
| Krótszy bok | 51 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8053614141319 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 53 x 20 cm |
| Dane producenta | Zobacz |