Umywalka 68x51 cm owalna ścienna biała D461041 Ceramica Dolomite Mirto
Umywalka 68x51 cm owalna ścienna biała D461041 Ceramica Dolomite Mirto
- Nr katalogowy: D461041
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 090,66zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Mirto |
| Nr katalogowy | D461041 |
| Dłuższy bok | 68 cm |
| Krótszy bok | 51 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614143993 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 53 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |