Umywalka 70x45 cm prostokątna ścienna biała T389301 Ideal Standard Extra
Umywalka 70x45 cm prostokątna ścienna biała T389301 Ideal Standard Extra
- Nr katalogowy: T389301
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 917,25zł
- Cena katalogowa: 2 334,54 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Extra |
| Nr katalogowy | T389301 |
| Dłuższy bok | 70 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8014140468011 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 20 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,50 kg |