Umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała H8170860001091 Laufen Lua
Umywalka 75x46 cm prostokątna ścienna biała H8170860001091 Laufen Lua
- Nr katalogowy: H8170860001091
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 152,86zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Lua |
| Nr katalogowy | H8170860001091 |
| Dłuższy bok | 75 cm |
| Krótszy bok | 46 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po prawej stronie |
| Kod EAN | 7612738019983 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 49 x 79 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii