Umywalka 80x40 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIR8040 Ruvetti Irmina
Umywalka 80x40 cm prostokątna wpuszczana biała DOLIR8040 Ruvetti Irmina
- Nr katalogowy: DOLIR8040
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 615,82zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Irmina |
| Nr katalogowy | DOLIR8040 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216839 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 18 x 81 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |