Umywalka 80x42 cm prostokątna wpuszczana biała DOLID8042 Ruvetti Idalia
Umywalka 80x42 cm prostokątna wpuszczana biała DOLID8042 Ruvetti Idalia
- Nr katalogowy: DOLID8042
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 667,76zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Idalia |
| Nr katalogowy | DOLID8042 |
| Dłuższy bok | 80 cm |
| Krótszy bok | 42 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216822 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 13 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |