Umywalka 90x50 cm prostokątna nablatowa biała 903106003711 Kaldewei Centro
Umywalka 90x50 cm prostokątna nablatowa biała 903106003711 Kaldewei Centro
- Nr katalogowy: 903106003711
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 677,69zł
Opis produktu
| Marka | Kaldewei |
| Seria | Centro |
| Nr katalogowy | 903106003711 |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | stal |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 4055761099059 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 14 x 102 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,67 kg |
| Dane producenta | Zobacz |