Umywalka podłogowa 39x39 cm okrągła wolnostojąca brąz/beż REAU3506 Rea Azalia
Umywalka podłogowa 39x39 cm okrągła wolnostojąca brąz/beż REAU3506 Rea Azalia
- Nr katalogowy: REAU3506
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 687,90zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Azalia |
| Nr katalogowy | REAU3506 |
| Dłuższy bok | 39 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Typ | wolnostojąca |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366029325 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 75 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 43,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |